نتایج جستجو برای عبارت :

خواننده معروف ترک ilyas yalçıntaş

دانلود آهنگ الیاس یالچینتاش بیا آسمان من باش
دانلود آهنگ ترکی از الیاس یالچینتاش به نام بیا آسمان من باش
Download Music Ilyas Yalcintas gel be gokyuzum
اهنگ فوق العاده بیا اینجا ای آسمونم از الیاس یالچینتاش
بار دیگر ترانه ی زیبا از Mp3 İlyas Yalçıntaş Gel Be Gökyüzüm
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
ادامه مطلب
الیاس یالچینتاش ilyas yalçıntaş متولد شهر ارزنجان (شهر محل تولد پدرش) ترکیه در ٧ مارس سال١٩٨٩ می باشد. الیاس یک خواهر و چهار  برادر دارد. الیاس فرزند آخر این خانواده پرجمعیت است.      

دوران کودکی الیاس در ارزنجان سپری شد. بعد از اتمام دوران ابتدایی برای ادامه زندگی به استانبول آمده اند. در استانبول در منطقه کوچک چکمجه ساکن شدند. 
ادامه مطلب

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت
* ترجمه عنوان: به درون چشمام برف بارید؛ من نمی تونم با سرما کنار بیام.
چقدرررر تفسیر قشنگیه! باریدن برف به درون چشم!
الیاس یالچینتاش در روز هفتم ماه مارس سال 1989در خانواده ای پرجمعیت در شهر ارزنجان  در منطقهآناتولی شرقی ترکیه به دنیا آمده است. او چهار برادر و یک خواهر دارد که خود آخرین فرزند خانواده است.و خواهرش یک نوازنده ی گیتار است.تحصیلات ابتدایی خود را در ارزنجان به اتمام رساند و در سن یازده سالگی با خانواده به استانبول مهاجرت کردند.و به دلیل علاقه ی شدید به هنر نوازندگی و خوانندگی ادامه تحصیل نداد و تا مقطع دبیرستان در آنادولو کوچوک چکمجه تحصیل کرد.ا
بیوگرافی محسن یگانه 
سلام امروز بیوگرافی خواننده معروف و پرطرفدار محسن یگانه را برای شما کاربران محترم اماده کرده ایم . 
خواننده معروف محسن یگانه در تاریخ 23 اردیبهشت 1364 در گنبد کاووس متولد شد 
دانشجوی انصرافی و لیسانس مهندسی صنایع که در دانشگاه ازاد ترم ششم است ، همچنین ایشان دو خواهر پزشک و ددندان پزشک دارد ، و همچنین یک برادر که نام او کمیل است ، او فرزند سوم خانواده است .

ادامه مطلب
ترجمه آهنگ icimdeki Duman از ilyas Yalcintas
Biri vardı çoktan izi kaldı kalpte
یکی بود خیلی قبلا رد پاش مونده رو قلبم
Camımın damlasında
تو ذره ها و قطره های جونم
Duruyormuş orda sanki bir düşmancasınaوایستاده اونجا انگار که دشمنی داره
Sevemez misinنمی تونی عاشق باشی و دوست بداری؟
Aşkı bağlayamaz mı gönlümün bahçesineنمی تونی عشق رو ببندی و گره بزنی به باغچه ی قلبم
Kanadım kırıldı bakپرو بالم شکسته ببین
Yağmurum ol yağ yüzümeبارون باش و ببار روی صورتم
Tükendim çok yaraları açanته کشیدم خیلی، زخمهام رو دوباره باز میکنی
Dağılmıyor içimdek

متن و ترجمه آهنگ sehrin Yolu از Ilyas yalcintas 

Bu aşkın tozlu yolunu bulduğum yerden
از مسیری پر از غبار که این عشق رو پیدا کردم
Gündüz gözü görmediğim çaldın benden
چشمم روز روشنی ندیده از من دزدیدیش
Sürgün gibi çekmediğim kalmadı senden
مثل یک تبعیدی چیزی نمونده که از دست تو نکشیده باشم
Ellerimle yazdım bu sonu
این پایان رو با دستای خودم نوشتم
Şimdi yerle bir şehrin yolu
الان جاده ی شهر با خاک یکسان شده
Gönlüme girdin ama son oldu yalancı gül sevemem
وارد قلبم شدی اما این آخرین بار بود نمیتونم یک گل دروغگو رو دوست داشته باشم
Bin kere

باراد طالب زاده متولد 1368 اصفهان است، پسر عموی خواننده های معروف موسیقی پاپ ایرانی عماد طالب زاده و حمید طالب زاده است  که فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است.کارها و فعالیت خود را در ابتدا با همکاری پسر عموی خود عماد آغاز کرد و به صورت دو نفره در کنار هم به خوانندگی ادامه دادند.از آهنگ های باراد میتواند از آخرین بار و انتقام نام برد که از معروف ترین آهنگ های منتشر شده توسط این خواننده است باراد طالب زاده تاکنون بیش بیست تک ترک و چندین موزی
بیوگرافی و عکس های سینا درخشنده خواننده نسل جوان

مجموعه: هنر و هنرمند

عکس های سینا درخشنده خواننده

سینا درخشنده خواننده پاپ زادۀ 30 شهریورماه سال 1370 در شهر شیراز است. سینا درخشنده از جمله خوانندگان جوان و خوش آتیه کشور اسـت. سینا درخشنده کـه نام اصلیش رضا می باشد از حدود 17سالگی در مسیر موسیقی قدم گذاشت.
سینا درخشنده  در بهمن ماه 1396 با انتشار قطعه کوک حالم معروف شد و سپس با آهنگ یار همیشگی سر زبان ها افتاد.
مدرک تحصیلی سینا درخشنده لیسا
بیوگرافی آرون افشار خواننده پاپ
امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی آرون افشار خواننده پر طرفدار را آماده کرده ایم .
امیدواریم مفید باشد و دوست داشته باشید .
آرون افشار خواننده پاپ ایرانی زاده مشهد در تاریخ اول تیر 1377 است اما اصالتا خراسانی است .

ادامه مطلب
یکی از بی نظیر ترین عکس استاد رضا یزدانی از یکی بزرگترین بلاگ ایران و جهان در اختیار گرفتم این عکس رو علی اوجی در بلاگش منتشر کردند
رضا یزدانی بزرگترین خواننده راک ایران هنوز در جمع مردم خوب ایران محبوب و معروف هستند و خواهند بود و خواهند ماند
یک بغل آغوش گرم
و رهایی از زمان
ای فشار زندگی
توی نبض من نمان...

+ یه شعر خیلیییی قدیمی. یهو گفتم بنویسمش :) 
++ دلم میخواست یه برنامه میذاشتن بعضی خواننده‌ها، بعد آدمای معمولی‌ای مثل من میرفتن اونجا و شعرشونو میدادن که اون خواننده بخونه و با صدای خواننده‌ای که دوسش دارن شعر خودشونو بشنون. آهای خواننده‌ها لایو نمیذارین؟ 
+++ ولی با اونایی که زیر خاکن چطور برنامه بذاریم؟ رفتیم اون دنیا چجوری پیداشون کنیم؟ کاش مثلاً پنجشنبه شب بیاد خودش به خوا
بیوگرافی سینا درخشنده، اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و عکس های سینا درخشنده و همسرش را مشاهده می کنید. این خواننده جوان توانست خیلی سریع معروف شود. او که متولد دهه هفتاد است از سن 17 سالگی فعالیت هنری را آغاز کرده است. سینا درخشنده بیش از 300 هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد که نشان دهنده محبوبیت این خواننده جوان است.

ادامه مطلب
یکی از بی نظیر ترین عکس استاد رضا یزدانی از یکی بزرگترین بلاگ ایران و جهان در اختیار گرفتم این عکس رو علی اوجی در بلاگش منتشر کردند
رضا یزدانی بزرگترین خواننده راک ایران هنوز در جمع مردم خوب ایران محبوب و معروف هستند و خواهند بود و خواهند ماند طرفدارای هنرمندان به این بزرگواران  رای بدن خواهشاً
اکثرتون خوب می شناسیدشون برا همین از شما علاقه مندان درخواست می شود به دو بزرگوار رای بدین
به نام خداوند جان و خرد
بگذارید بیشتر برایتان از این خواننده خوش صدا بگویم
این خواننده ترک اردبیلی است دوست دارد بیشتر ترکی بخواند
اودر خانواده چهار نفره به دنیا آمده یک برادر دارد که از خودش کوچک تر است
تراک بعدی او به نام (یاغیش یاغور)در اردیبهشت ماه سال 1399/2/10 قابل مشاهده خواهد بود 

وقتی که با بعضی افراد صحبت می کنید،از جمله ی      (( به قول معروف )) بی جا استفاده می کنند و احتمالا شما کلافه می شوید .آنقدر که می گویند به قولِ معروف،خودِ مرحومانِ معروفان هم به این اندازه،ایجاز نگفتند .به اینطور اشخاص باید بگویید : قول معروف چه هست؟ قول معروف یعنی چه ؟ شما باید بفهمی که قولِ معروف را در کجا به کار می برید !به قولِ معروف ( دیروز مهمان داشتم؟ ) یا به قول معروف ( هفته پیش قصد خرید داشتم؟ ) اینها از قول معروفند؟ از گفته آدمهای بزرگی ه
آژدا پکان خواننده ترکیه ای

آژدا پکان خواننده ترکیه ای که به آن لقب سوپر استار داده اند متولد سال 1946 میلادی است که علاوه بر صدا زیبا با زیبایی خود مشهور است پکان علاوه بر زبان ترکی استانبولی به زبان های انگلیسی و فرانسوی و ایتالیایی و همچنین ژاپنی نیز ترانه خوانده است وی در خانواده بسیار مدرن متولد شده است و در سال 1963 میلادی در مسابقه صدا موفق به کسب مقام اول شده است و اولین فعالیت هنری وی بازی در یک فیلم سینمایی می باشد. یکی از ترانه های معر
از جمله مکان های معروف طرشت مسجد امام حسن عسگری که به مسجد پایین معروف است و مسجد امام علی معروف به مسجد بالا وحسینه طرشت که هم تاریخی و هم معروف است و هر ساله روز های شهادت به خاطر وقف بودن ان غدا می دهد که و فسنجان ان بسیار معروف است همه ساله عاشورا تاسوعا صف های طولانی تشکیل          می شود و بقعه شیخ طرشتی از قبرستان این محله می باشد 

گو هارا، خواننده پاپ و بازیگر کره‌ای که اردیبهشت سال‌جاری نیز دست به‌خودکشی ناموفق زده بود، سرانجام با اقدام مجدد برای خودکشی جان باخت.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، خودکشی این ستاره پاپ و دنیای سینما درحالی روی داد که بسیاری از جوان‌های کره‌ای و غیرکره‌ای در شبکه‌های مجازی آرزو می‌کردند جای او بودند. بازی‌ اودر مجموعه تلویزیونی کره‌ای «شکارچی شهر»(۲۰۱۱) بر شهرتش افزوده بود.
بیوگرافی خواننده پاپ حامد همایون
امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی خواننده پاپ حامد همایون را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که این مطالب برای شما مفید باشد
حامد محمودزاده با نام هنری حامد همایون  19 بهمن 1361 زاده شیراز است و هم اکنون 35 سال سن دارد . مادر او دبیر است و همچنین پدرش بازنشسته بانک ملی است ، و دو خواهر و برادر دارد.

ادامه مطلب
بیوگرافی نیما مسیحا خواننده پاپ ایرانی
سلام امروز برای شما کاربران گرامی بیوگرافی نیما مسیحا خواننده پاپ را آماده کرده ایم . امیدواریم برای شما مفید باشد .
نیما مسیحا زاده تهران در تاریخ 13 دی 1353 است . وی خواننده پاپ و اپرا ایرانی است و همچنین نوازنده ساز های گیتار و پیانو است .

ادامه مطلب
کارگردان: مصطفی کیایی || تهیه کننده: مصطفی کیایی || نویسنده: مصطفی کیایی
اینا اصلا ما رو قبول ندارن و بهمون میگن مطرب و … داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره‌ ای است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و….

دانلود فیلم مطرب
ادامه مطلب
بیوگرافی محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ
سلام امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی محسن ابراهیم زاده را آماده کرده ایم امیدواریم مفید باشد و مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد .
محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ ترانه سرا و آهنگساز ایرانی زاده تربت حیدریه در و متولد 17 شهریور 1366 می باشد .

ادامه مطلب
آرون افشار با نام اصلی وحید اولین بار با اجرای قطعه جانم باش وارد عرصه موسیقی شد و به شهرت رسید. این خواننده جوان یک برادر کوچکتر از خود دارد و در کنار پدر و مادرش زندگی می کند و مجرد می باشد. این خواننده پاپ در برنامه های تلویزیونی حضور فعال دارد و به تازگی در برنامه دورهمی مهران مدیری نیز حضور یافته و اما بیشترین شهرتش به خاطر اجرای برنامه و حضور در برنامه خندوانه بوده است. در ادامه جزئیات زندگی آرون افشار خواننده جوان و آینده دار کشورمان ر
دانلود آهنگ فرانسوی غمگین خواننده زن
آهنگ فرانسوی جدید
دانلود آهنگ آخرین رقص از ایندیلا
دانلود اهنگ ایندیلا love story

آهنگ های فرانسوی معروف جدید
دانلود اهنگ indila derniere danse 320
دانلود آهنگ فرانسوی 2017
متن و ترجمه آهنگ run run از indila
بیوگرافی محمد نوری خواننده ایرانی
سلام خدمت شما کاربران گرامی امروز برای شما بیوگرافی خواننده ایرانی استاد محمد نوری را آماده کرده ایم .
محمد نوری خاوننده ایرانی زاده تهران در تاریخ 1 دی 1308 است ، 
در نوجوانی خوانندگی را از سیروس شهردار و فریدون فرزانه آموخت که از استاد های هنرستان های مشهور موسیقی بوده اند . وی در نوجوانی به خواندن اشعار نوین پرداخت که سبب شد کار خوانندگی را آغازکند .

ادامه مطلب
کارگردان: مصطفی کیایی || تهیه کننده: مصطفی کیایی || نویسنده: مصطفی کیایی
اینا اصلا ما رو قبول ندارن و بهمون میگن مطرب و … داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره‌ ای است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و….

دانلود فیلم مطرب
ادامه مطلب
همشهری‌آنلاین نوشت:‌ وقتی یک خواننده سرشناس در مرفه‌ترین منطقه تورنتو در عمارتی به وسعت ۴۶۵۰ متر مربع زندگی می‌کند، باید هم روی تشکی به ارزش ۴۰۰ هزار دلار (کمی بیش از شش میلیارد تومان) بخوابد.
درک Drake اوایل ماه جاری میلادی از عمارت بسیار اشرافی
ادامه مطلب
در این پست قصد دارم تمامی آهنگ و آلبوم های یکی از خوانندگان معروف ترکی را برای دانلود قرار دهم امیدوارم از این آهنگ ها لذت نام این هنرمند،الین با نام اصلی حسین یالین  Hüseyin Yalın  متولد  مارس ۱۹۸۰، استانبول خواننده و ترانه‌سرای پاپ ترک است.
Ellerine Sağlık (دستت درد نکند) - ۲۰۰۴Bir Bakmışsın (نگاه کرده‌ای) - ۲۰۰۵Herşey Sensin (همه‌چیز تویی) - ۲۰۰۷Ben Bugün (من امروز) - ۲۰۰۹
من بسیاری از کتاب های معروف را نخوانده ام،من بسیاری از نویسندگان را نمی شناسم،من بسیاری از نقاشی های معروف را ندیده ام،من بسیاری از موسیقی های معروف را نشنیده ام،من بسیاری از فیلم های معروف را ندیده ام،من بسیاری از کارگردانان و بازیگران معروف را نمی شناسم،من بسیاری از خوانندگان را نمی شناسم،من بسیاری از شاعران را نمی شناسم...افتخار نمی کنم اما به شما اجازه ی تمسخر هم نمی دهم!
بیوگرافی رضا بهرام

سلام امروز برای شما کربران گرامی بیوگرافی خواننده مشهور رضا بهرام را اماده کرده ایم .

رضا هلاورجانی که با نام هنری رضا بهرام شناخته میشود که در بین مردم از محبوبیت بسیاری برخوردار است . 
که در 20 دی 1370 در شهر یزد متولد شده است . او فرزند دوم خانواده است او دو خواهر دارد که هردو ورزشکار هستند . ایشان در 14 سالگی پدر خود را از دست داد . 

ادامه مطلب

متن و ترجمه آهنگ Yamgur از Ilyas yalcintas

Sen yorgun düşmüş kara ayaz aşka suskun
تو یک سوز زمستانی سرد و خسته هستی که در مقابل عشق سکوت کردی
Yok başka bir yol kanatlarin rengi solgun
راه دیگه ای نیست، رنگ بال و پر عشقت پریده
Bilsen kendimden uzaktayim dönmem harbimden iraktayim
من از خودم دورم و عوض شدم ( از صلحم فاصله گرفته ام )
Kalbinden at varmaz elim yaşli gözüm aşka küsüm
منو از قلبت بنداز بیرون دستم نمیرسه، چشمام گریونه و از عشق قهر کردم
Derdinle çok yandi tenim
با درد تو تنم زیاد سوخت
باران برای تو، گل برای باغچه و تو برای من
دلم برا خواننده خاموش بودن تنگ شده؛ دلم می خواد یه وب تازه بخونم بدون اینکه بخوام کامنتی بذارم و حرفی بزنم؛ بخونم و بخونم و بخونم...
یه سلامی هم بکنم به خواننده های خاموشم :) درسته من تا حدی درکتون می کنم ولی نمی خواید روشن بشید آیا؟!
امیرعباس گلاب خواننده سبک پاپ و راک است
امیرعباس گلاب
تولد: ۲۴ آبان ماه ۱۳۶۵
ملیت: ایران
سبک‌(ها): پاپ و راک
ساز(ها): گیتار و پیانو
زمینهٔ فعالیت: خواننده و آهنگساز
امیرعباس گلاب که در ۲۴ آبان سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شد و از سن ۷ سالگی موسیقی را با آواز سنتی نزد پدر خود شروع کرد وی ۱۴ سال بیشتر نداشت که نواختن گیتار را آغاز کرد و گرایش به سبک پاپ و راک آورد.
وی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.
بیوگرافی امیر عباس گلاب خواننده
ادامه مطلب
دانلود آهنگ آرون افشار در سایت تی پلی tplay.ir دانلود آهنگ و پخش آنلاین معین راهبر با بسیاری از خوانندگان معروف همکاری دارد و  آرون افشار نیز با معین راهبر کارش را شروع کرده است. معین راهبر مدیر هنری آرون افشار می باشد، آرون در بیوی اینستاگرامش به این موضوع اشاره کرده است و حضور وی را در پیشرفت کاری اش موثر می داند. آرون افشار هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است. بیوگرافی آرون افشار خواننده و همسرش به همراه عکس های جدید و داستان زندگی از شروع تا شهر
چرا تو اکثر کشورای جهان، به خواننده ها و بازیگران، بیشتر از دانشمندان و کار آفرینان توجه میشه؟
من نمیگم فقط ایران، جاهای دیگه هم هست ولی ایران رو بگم، چرا تو کشور ما، یه خواننده از یه دانشمند معروف تر و محبوب تره؟، با اینکه نه خواننده حرفه ای هست و آهنگ هاش همه کپی و شبیه هم ولی کلی طرفدار داره. و بعد جالبه که این خواننده ها و بازیگران، برای طرفداران شون و بقیه مردم خودشون رو میگیرن، با اینکه عملاً آدم خاص و متفاوتی به حساب نمیان.
ولی دانشمن
گلزار فالش می‌خواند؟
بعد از انتشار بخش‌هایی از کنسرت رضا گلزار یا مهران مدیری در شبکه‌های اجتماعی بحث‌های زیادی درباره فالش‌خوانی و کیفیت پایین کنسرت‌ها مطرح شد.علی پهلوان، سرپرست گروه آریان: نظر کلی من این است که ویدیوهای اینستاگرام منبع خوبی برای اظهارنظر کلی در مورد خواندن یک خواننده نیست، کما این‌که ویدیوهای رسمی منتشرشده از خواننده‌ها هم منبع خوبی نیست، چون می‌شود صدای خواننده را بعد از اجرا با نرم‌افزار کوک کرد یا حتی آهنگ ر
دانلود رایگان فیلم سینمایی مطربفیلم سینمایی مطرب با سه کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است
فیلم سینمایی مطربفیلم درباره یک خواننده کاباره‌ای به نام ابراهیم خوش لحن (خوش سینه) است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده‌ها از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی‌تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و…

بازیگران:پرویز پرستویی، محسن کیا
مهدی مجتبایی متولد 1360 از تهران،آهنگساز و خواننده آهنگ معروف زمستون خدا
می باشد،وی به تازگی آلبومی تحت عنوان خطای دید روانه بازار کرده است، او
در سال 1394 با زهرا خارستانی که یکی از هنرمندان در حیطه ی بازیگری ست
ازدواج کرده است،او دلیل کم کار بودنش در سالهای اخیر حساسیت زیاد در کار و
ارائه کارهای خاص می داند،برای این زوج هنری آروزی موفقیت و سربلندی داریم
داستان فیلم

داستان این فیلم درباره یک
خواننده کاباره ای به نام ابراهیم خوش لحن (خوش سینه) است که پیش از اوج
گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده ها از صحنه کنار می رود
اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی تواند
خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می شود و….

بازیگران
پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، محسن کیایی، مهران احمدی، حسین امیدی، امین مقدم، محمدسام
برخی شهرهای ایران به دلیل معیارهای خوب انسانی و جاذبه های گردشگری بسیار معروف و شناخته شده هستند که به هیچ وجه نمی توان نام این شهر ها را از ذهن گردشگران مخدوش کرد بطوری که می توان گفت این شهرها ستاره دار هستند و به معرفی بیشتر این شهر ها در متن زیر پرداخته ایم. تصاویری از شهرهای معروف ایران را در قسمت زیر قرار داده ایم.
شهرهای معروف ایران
بسیاری از شهر‌های ایران چنان در سطح جهان شناخته شده‌اند که نمی‌توان نامشان را به هیچ وجه در حافظه گ
رضا بهرام متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد خواننده سرشناس سبک موسیقی تلفیقی ایرانی است. او اجراهای زنده متعددی در صدا و سیما داشته است. همچنین صدای او به سریال های خانگی مانند ممنوعه هم راه پیدا کرده است.
رضا بهرام خواننده پاپ ایرانی متولد یزد بوده و اصالتاً هم یزدی میباشد، رضا بهرام اکنون در تهران زندگی می کند.
ادامه مطلب
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:
آرون افشار خواننده جوان پاپ ایرانی متولد شاندیز مشهد است. آرون افشار با ترانه ها و آهنگ های زیبا طرفداران زیادی پیدا کرده و صدای دلنشین او باعث شده است جذب آرون افشار و آهنگهایش شوند.

عکس های اینستاگرام آرون افشار

آرون افشار متولد 1 تیر 1377 اصالتا خراسانی است و در شهر شاندیز مشهد متولد شده است. آرون افشار از جمله خواننده های خوش صدا می باشد. آرون افشار در اجرای آهنگ هایش با سبک خاصی می خواند.

آرون اف
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:
آرون افشار خواننده جوان پاپ ایرانی متولد شاندیز مشهد است. آرون افشار با ترانه ها و آهنگ های زیبا طرفداران زیادی پیدا کرده و صدای دلنشین او باعث شده است جذب آرون افشار و آهنگهایش شوند.

آرون افشار متولد 1 تیر 1377 اصالتا خراسانی است و در شهر شاندیز مشهد متولد شده است. آرون افشار از جمله خواننده های خوش صدا می باشد. آرون افشار در اجرای آهنگ هایش با سبک خاصی می خواند.

آرون اف
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:

آرون اف
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی آرون افشار:

آرون اف
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
علی پر مهر سالهاست ازدواج کرده و یک دختر به نام آنالی دارد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

عکس های اینستاگرام علی پرمهر

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی پرمهر متولد 23 آبان 1356 در روستای پرمهر از توابع استان اردبیل؛ ترانه سرا ، آهنگساز و خواننده ایرانی می‌باشد.
موسیقی را از ۱۴ سالگی با شاگردی نزد استادانی همچون فریدون پور رضا و نوربخش (از شاگردان ارشد استاد شجریان) شروع کرد، جالب‌تر از همه این که وی نزد اساتیدی تعلیم دیده که ترکی خوان و یا آذربایجانی نیستند.

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

علی از دل خود می
بیوگرافی بازیگران

نام اصلی: رستاک حلاج
نام مستعار: رستاک
تولد: ۱۳ تیر ۱۳۶۲ تهران،  ایران
سبک‌(ها): پاپ، راک
ساز(ها): گیتار
سال‌های فعالیت: ۱۳۸۸ تا اکنون
تحصیلات: فارغ‌التحصیل رشته موسیقی
آلبوم معروف : پاییز سال بعد

عکس های اینستاگرام رستاک حلاج

رستاک حلاج مشهور به رستاک (زادهٔ ۱۳ تیر ۱۳۶۲ در تهران)، خواننده، آهنگساز و نوازنده اهل ایران است.
«رستاک حلاج»خواننده، ترانه‌سرا و آهنگسازی که با وجود سبک و سیاق متفاوت سروده‌هایش نسبت به ک
بیوگرافی بازیگران

رستاک حلاج مشهور به رستاک (زادهٔ ۱۳ تیر ۱۳۶۲ در تهران)، خواننده، آهنگساز و نوازنده اهل ایران است.
«رستاک حلاج»خواننده، ترانه‌سرا و آهنگسازی که با وجود سبک و سیاق متفاوت سروده‌هایش نسبت به ک
بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی بازیگران

بیوگرافی بازیگران

مکالمه من و دوست جانم ریحان  
+ریحان : بی نام-من : بله 
+ریحان :  بی نام کتابو بذار کنار کارت دارم
- من : جان بگو :)
+ ریحان  دیشب میخواستی چی بگی بهم ؟
- من : یادم نیست
ریحان : راجع به فلان خواننده و ترانه ت بود
من : اهاان آن خواننده رو میگی 
ریحان : تعریف کن چیشد
من : در جریان ترانه سرایی هام ک هستی
ریحان : اره 
من : آن خواننده داشت ب بچهها میگفت 
دنبال ی ترانه سرای خوبم برا همکاری
من گفتم ترانه سرایی میکنم 
بعد اون گفت شوخی ؟ 
گفتم ن جدی میگم  اون باور ن
بنام خدا
سلام به تمام خواننده های محترم وبلاگ ❤️عاشق خدا❤️
خوب هستید؟ امیدوارم هرجا هستید در پناه حق باشید و بمونید و روح و جانتان سالم باشه
اول از همهء خواننده های وبلاگ تشکر میکنم که انقدر با دقت مطالب رو دنبال میکنن و نظر میفرستن که واسه من خیلی با ارزشه... دوم میخوام یک هدیه مجازی بهتون بدم که ارزش مادی نداره ولی 
ادامه مطلب
جنیفر لوپز هم از اذیت جنسی در دوران گذشته خود پرده برداشت، وی از کارگردانی صحبت می کند که از وی خواسته سینه هایش را نشان وی دهد. جنیفر لوپز خواننده و بازیگر معروف آمریکایی ادعایی مطرح نموده که درباره اذیت جنسی است، وی می‌گوید کارگردان به او گفته که باید سینه هایش را نشان او دهد.
ادامه مطلب

آیا کسی هست که او را نشناسد؟
وایرال شدن تبلیغات توسط جنیفر لوپز ، خواننده معروف آمریکایی
جنیفر لوپز ، خواننده و بازیگر آمریکایی را کمتر کسی است که نشناسد ، سال 2011 او که به عنوان طراح مد نیز فعالیت دارد یک کالکشن برای شرکت مد KOHL اجرا کرد و برای آن 2 ویدئوی تبلیغاتی با بازی او ساخته شده است . این دو ویدئو را در سرویس وایرال وان پلی تماشا کنید

داستان ویدئوی اول : جنیفر لوپز سخت در حال فکر کردن راجع به طراحی خود است و ناگهان متوجه میشود که همکارا
HI بر شما دوستان عزیز و موسیقی دوست دیگه چیزی به عید نمونده و 100% که انان که  به مسافرت میرن اهنگ هایی نیز گوش می دهند
به پیشنهاد من از بهترین خواننده ها برای عید جناب اقای حامد همایون می باشد که بسیار شاد میخوانند و من بسیار ترفدارشان هستم
و اما در این پاورپوینت اهنگ های این خواننده نام برنده نشده (در پاورپوینت اهنگ های عید نام برده شده است) است بلکه توضیحی مختصر در مورد این خواننده داده شده است امید وارم عیدی خوش داشته باشید @_@ ^_^ *_* !_! #_# $_$ +_+ 0_0
دانلود آهنگ جدید گلچین mp3 ایرانی شاد پرطرفدار خواننده های معروف 97 – 2019
دانلود رایگان گلچینی از هیت ترین تک اهنگ ها و آهنگ های جدید شاد ایرانی موسیقی پاپ سال 96 و 97 و 2019 از تمامی ماه های سال فرمت mp3 بصورت یکجا فایل زیپ و تکی از وب سایت رز موزیک.
این مجموعه همیشه آپدیت خواهد شد و شما میتونید به دانلود آهنگ جدید بپردازید.
لطفا این مجموعه رو به اشتراک بگذارید و نظرات خودتون رو با ما در میان بگذارید.

ادامه مطلب
نوشتهٔ رولان بارت ، ترجمهٔ سپیده شکری پور، نشر افراز. که البته داستان سارازین بالزاک هم توش هست. 
مترجم ابتدای کتاب نوشته اصلی ترین هدف بارت در این کتاب آشکار کردن تمایز بین متن خواندنی و متن نوشتاری هست. متن خواندنی یعنی همسان شدن با انتظارات خواننده ، یعنی به وجود آوردن خواننده ای منفعل ،؛ حال آنکه متن نوشتاری انگاره های خواننده را با فاصله گرفتن از سنت های نهادینه به چالش می کشاند. بنابراین کانون توجه متن نوشتاری گشودن درهای متن به تأویل
دانلود رایگان فیلم مطرب فیلمی ایرانی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی محصول سال ۱۳۹۷ است. ژانر فیلم مطرب، مانند اکثر آثار قبلیِ مصطفی کیایی، کمدی و اجتماعی است. همچنین در این فیلم چند بازیگر از کشور ترکیه حضور دارند. هفتمین فیلم سینمایی به کارگردانی مصطفی کیایی است که با حال و هوای کمدی ساخته می شود، این فیلم یکی از آثار جذاب و دیدنی سال آینده به حساب می آید.
خلاصه داستان مطرب
داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره‌ای
محسن ابراهیم زاده – غلاف
محسن یگانه – بعد تو
رضا رامیار و شری ام – قول الکی
زیگ زاگ – کم و کسر
دانیال هندیانی – هنوزم دیوونه ترین عاشق این شهر منم
بابک مافی – دیوانه جان
مسیح و آرش ای پی – زدی پر
زانیار خسروی – میدونستم میری
Ilyas Yalcintash – Sehrin Yolu
پازل بند – قایق کاغذی
پازل بند – لحظه به لحظه
سینا شعبانخانی – حس من
محسن ابراهیم زاده – من و تو
ایهام – نگار
ایهام – چشمانت آرزوست
یاسین ترکی – بریز به هم
رضا رامیار و امین قباد – آدم سنگی
امیر رشون
در یک مقاله اقناعی ، کار نویسنده این است که خواننده را متقاعد کند که یک دیدگاه خاص را بپذیرد یا یک اقدام خاص را انجام دهد. مقالات اقناعی مستلزم تحقیق خوب ، آگاهی از سوگیری خواننده و درک کاملی از هر دو طرف مسئله است. یک مقاله اقناعی خوب نه تنها دلیل صحیح نظر نویسنده را نشان می دهد ، بلکه دلیل مخالف بودن نادرست بودن مقاله نیز نشان می دهد.
ادامه مطلب
یکی از تفریحاتی که اغلب مردم بسیار علاقمند به آن هستند و باعث شعف و خرسندی میشود، شرکت در کنسرت خواننده مورد علاقه هر شخص میباشد.
در کنسرت این فرصت وجود دارد که فرد از زبان خواننده مورد علاقه خود به صورت زنده موسیقی را بشنود و همراهی کند. 
ادامه مطلب
توجه    توجه موسسه قرآنی شیفتگان وحی برگزار می کند                 کلاس امر به معروف ونهی از منکر همراه با مهدویت 
اساتید مجرب ستاد امر به معروف یک روز در هفته تا پایان سالی جاریمبلغ:۲۰هزار تومان که به شرط حضور مستمر برگردانده می شود (رایگان )برگزاری کلاس بعد از ماه صفر☎۳۷۲۳۳۳۹۰
توجه    توجه موسسه قرآنی شیفتگان وحی برگزار می کند                 کلاس امر به معروف ونهی از منکر همراه با مهدویت 
اساتید مجرب ستاد امر به معروف یک روز در هفته تا پایان سالی جاریمبلغ:۲۰هزار تومان که به شرط حضور مستمر برگردانده می شود (رایگان )برگزاری کلاس بعد از ماه صفر    (29 آبان)☎۳۷۲۳۳۳۹۰

بیوگرافی آنیتا خواننده معروف
آنیتا ناتالینی متولد فروردین سال 1377 در شهر تهران است و چند وقتی می شود که در کشور ترکیه زندگی می کند و در همان کشور هم آهنگ هایش را منتشر می کند. او دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه دکتری کشور ترکیه می باشد.
خانواده انیتا
مادر او نغمه غلامی است که یکی از خواننده های معروف در عرصه موسیقی سنتی است و یکی از شاگردان محمدرضا شجریان بوده است و کوله باری از تجربه در سبک موسیقی اصیل ایرانی دارد. آنیتا از زمان کودکی اصول اول
به نام خدا
سلام همراهان
خیلیا از من پرسیدن اصن هیپ هاپ یعنی چی؟چرا هیپ هاپ؟
دوستان عزیز
امروز میخوام درباره هیپ هاپ کمی توضیح بدم و بگم چرا رفتم سمت هیپ هاپ.
عزیزان هیپ هاپ یکی از زیر سبک های موسیقیه.در امریکا تشکیل شد و مورد استقبال قرار گرف.
(البته لطفا با رپ اشتباه نگیرین)
متن های هیپ هاپ تشکیل شده از: چندین خواننده که عموما درباره زندگی خود در اهنگ میگن(البته شبیه زندگی خود.در هیپ هاپ از تشبیه استفاده میشود)
در ایران هم خواننده هایی داریم ک
در این لیست ۱۰ تایی از معروف ترین سرآشپزهای دنیا که امروز در اینجا میخونیم تعداد سرآشپزهای مرد بیشتر از سرآشپزهای خانمه که میتونه کاملاً خلاف باور عموم باشه که معتقدند آشپزی کار زنهاست!
معروف ترین سرآشپزهای دنیا
۱۰ – آلن دوکاس (Alain Ducasse) یکی از مشهورترین سرآشپزهای دنیا

ادامه مطلب
یک خواننده کاباره‌ای بنام ابراهیم خوش لحن (پرویز پرستویی) که قبل از انقلاب 1357 از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی مشهور نبود،نتوانست خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل شد.سالها در حسرت اجرای دوباره روی صحنه می‌ماند تا یک روز، دختر ابراهیم (الناز شاکردوست) ترتیبی می دهد تا پدرش در برنامه‌ای در شهر استانبول ترکیه روی صحنه برود و ..

ادامه مطلب
محصول کشور : هند ژانر فیلم : درام زبان فیلم : هندی بودجه ساخت : ۱٫۳ میلیون دلار باکس آفیس : ۱۶,۷ میلیون دلار کارگردان : Mohit Suri بازیگران : Aditya Roy Kapoor, Shraddha Kap
داستان فیلم Aashiqui 2 2013 : راهول که یک خواننده معروف و پر آوازه است ، به دلیل اعتیادش به الکل کم کم شهرتش را از دست می دهد و گوشه گیر می شود ولی بعد از مدتی تصمیم می گیرد تا یک خواننده سطح پایین را به یک ستاره درخشان در دنیای موسیقی تبدیل کند …
ادامه مطلب
این روزا بازار کنسرت بسیار بسیار داغ‌تر از همیشه دنبال می‌شود، استیجی که آرزوی خیلی از جوانان و حتی اقشار تحصیل کرده جامعه با مدرک تحصیلی نظیر دکتراست!
بنابر اعلام به ملودی، در این آشفته بازار موسیقی پاپ کشور که هر روز شاهد ظهور خواننده جدیدی هستیم و هر روز آهنگ‌ های جدید با سبک و استایل متفاوتی روانه مارکت موسیقی پاپ کشور می‌شود پول‌های بسیار زیادی خرج می‌شود چه جهت پرداخت هزینه تنظیم کننده، متن ترانه و یا آهنگسازی قطعه جدید و یا صرف ت
خرید عطر و ادکلن شاید یکی از دشوارترین تصمیم ها برای خانم ها باشد. از این رو آشنایی با پرفروش ترین ها معروف ترین یا جدید ترین عطر ها به ما کمک میکند تا بهترین را برای خود انتخاب کنیم. همچنین خرید عطر و ادکلن های معروف و پرفروش کار دشواری خاصی خود را دارد زیرا نمونه های تقلبی عطر و ادکلن های معروف و پرفروش در فروشگاه ها عطر ادکلن بیشتر یافت میشود.
فهرست عطر و ادکلن های معروف و پرفروش زنانه
۱٫    عطر معروف زنانه ویکتور اند رولف فلاوربمب ادو پرفی
سلام میکنم به خواننده هام.
من وقتی که شروع کردم به وبلاگ نوشتن یعنی حدود یک سال و نیم پیش هیچوقت فکر نمیکردم خواننده ای داشته باشم. مخصوصا این وبلاگ. چون یه جوری نوشتم که کمتر مث دلنوشته های بقیه بود. یه جوری نوشتم که کمتر کسی باش ارتباط میگرفت. اما در کمال تعجب الان بدون هیچ تبلیغاتی بیشتر از ۱۵ خواننده ی ثابت دارم.
کامنت هارو جواب ندادم. و تایید نکردم، اما همیشه خوندم و لذت بردم. یه بار هم عصبانی شدم و یکی از خواننده هامو بلاک کردم. که چون پیام
محصول کشور : هند ژانر فیلم : درام زبان فیلم : هندی بودجه ساخت : ۱٫۳ میلیون دلار باکس آفیس : ۱۶,۷ میلیون دلار کارگردان : Mohit Suri بازیگران : Aditya Roy Kapoor, Shraddha Kap
داستان فیلم Aashiqui 2 2013 : راهول که یک خواننده معروف و پر آوازه است ، به دلیل اعتیادش به الکل کم کم شهرتش را از دست می دهد و گوشه گیر می شود ولی بعد از مدتی تصمیم می گیرد تا یک خواننده سطح پایین را به یک ستاره درخشان در دنیای موسیقی تبدیل کند …
ادامه مطلب
رضا بهرام متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد خواننده سرشناس سبک موسیقی تلفیقی ایرانی است. او اجراهای زنده متعددی در صدا و سیما داشته است. همچنین صدای او به سریال های خانگی مانند ممنوعه هم راه پیدا کرده است.
رضا بهرام خواننده پاپ ایرانی متولد یزد بوده و اصالتاً هم یزدی میباشد، رضا بهرام اکنون در تهران زندگی می کند.

ادامه مطلب
دانلود آهنگ های مسیح و آرش
جدیدترین آهنگ های مسیح و آرش با لینک مستقیم و کیفیت بالا

دانلود تمام آهنگ های مسیح و آرش

مسیح و آرش دو خواننده پاپ و موفق کشورمان می باشند .
آرش عدل پرور زاده 21 مرداد سال 1369 در تهران است. مسیح زاده 20 ازردیبهشت سال 1367 در شهر تهران است.   
مسیح و آرش AP دو خواننده ی جوان و مشهور کشورمان متولد تهران هستند که از نوجوانی به خارج از کشور رفته و همانجا تحصیلات در رشته آهنگسازی داشتند و انواع ساز ها و سبک های جدید آواز و خوا
شده تا حالا چهره کسی، یک رنگی، رنگ چراغی، دکور استودیو یکی از برنامه ها، صدای یک خواننده، شمارو ببره به یک جاهای خوب؟!

خواننده توی استودیو، دکور استودیو و حال و هوای الانم، منو میییبره به اون روزهای قشنگی که داشتم.

الان که درست یادم میاد، همون زمان هم حال جسمی سالمی نداشتم...
یادمه توی اوج شیطنت های بچگی یهو حالم بد میشد. 

خدایا هدفت از آفریدن من چی بوده:)))))

شاید باورتون نشه، ولی تا چند دقیقه پیش حالم عالی بود و الان دوباره حالت تهوع گ
در وانفسای لایک (Like) و سین (Seen) شبکه‌های اجتماعی امروز، مجالی لازم بود برای نوشتن آرام و پایدار. نوشتنی که هم در زمان بماند و هم خواننده و نویسنده را درگیر اعداد بازدید و پسند نکند. نوشتنی که در آن نگران طولانی شدن متن نباشیم. نوشتنی که خوانندگانی وفادار دارد و با چند روز نبودن بیخیالت نمی‌شوند. نوشتنی که قیدها را بردارد و در عین حال عمیق باشد، چه عمق احساس و تجربه و چه عمق اثر در خواننده، برخلاف آنچه در تلگرام و واتساپ و... داریم. نوشتنی که یا
دانلود فیلم مطرب
دانلود فیلم سینمایی مطرب,دانلود رایگان فیلم مطرب,دانلود فیلم ایرانی مطرب,دانلود فیلم پرویز پرستویی به نام مطرب

نام اثر : دانلود فیلم مطربژانر (موضوع) : کمدی ، اجتماعیکارگردان : مصطفی کیایینویسندگان : مصطفی کیاییتهیه کنندگان : مصطفی کیاییبازیگران : پرویز پرستویی ، محسن کیایی ، الناز شاکردوست و دیگر بازیگران ...مدت زمان فیلم : 107 دقیقههزینه ساخت فیلم : 5 و نیم میلیارد تومانتاریخ شروع پخش : 1398/8/1

خلاصه داستان فیلم ایرانی مطرب :
من نویسنده نیستم. هرچند که دلم میخواد یروزی بشم. احساس میکنم کسی که مینویسه حداقل در مقابل خواننده باید بیشتر بدونه. بیشتر خونده باشه بیشتر فکر کرده باشه. حرفی که میخواد بزنه باید چند پله جلوتر از فکر خواننده باشه. به نظرم لذتی که نویسنده میبره از نوشتن به خواننده منتقل میشه اما برعکسش خب شاید مشخص نباشه یا اگه هست نویسنده فقط در صورتی میفهمه که در مقام خواننده ، متنش رو بخونه. میدونم این حرفام خیلی سطحی هست اونم در مقابل نوشته های کسی مثل با
شما برای دانلود بهترین و جدیدترین آثار هوروش بند می توانید ادامه ی این مطلب را مشاهده نمایید .
هوروش بند یکی از گروه های معروف و پرطرفدار این روز ها می باشد که هواداران زیاد دارد .
فرد اصلی این گروه مهدی دارابی می باشد که خواننده ای بسیار خوش صدا و سراینده اشعار بسیار زیبا است .
شما از طریق لینک زیر می توانید تمام آثار وی را دانلود نمایید :
هوروش بند
وقتی متفقین برلن رامحاصره کردند وآدولف هیتلر پیشوای آلمان نازی شکست خودرا مسلم دید به آجودانمخصوصش وصیت کرد که اوراباهفت تیر بکشد وجسدش را بسوزاند.
هفت تیرنوعی اسله کمری بودکه درکارخانه برنوساخته می شود ودرواقع یک نوع اسلحه آتشین به شمار می رفت.
سابق براین کسانی که درجنگ ها شرکت می کردند معمولا برای کشتن افراد ازاسلحه آتشین،ازقبیل تفنگ های دولول،ساچمه ای و«روندل»وتفنگ معروف به (تفنگ حسن موسی)استفاده می نمودند.
امّا چرااین تفنگ به نام تف
آهنگ های وی معمولا با تنظیم و مدیریت معین راهبر انجام می گیرد. دانلود آهنگ آرون افشار تمام فعالیت ها این خواننده جوان تحت نظارت شرکت فرهنگی هنری آوای فروهر هست. بیوگرافی آرون افشار هنرمند و خواننده پاپ از زندگی شخصی آرون افشار اطلاعات چندانی در دسترس نیست اما وی خواننده پاپ و آهنگساز است که با انتشار آهنگ آرون افشار به نام جانم باش توانست به شهرت برسد. گفتنی است وی متولد شهر شاندیز مشهد می باشد. به گفته او ، وی از دوران کودکی علاقه مند به خوا
بیوگرافی مهدی مجتبایی
مهدی مجتبایی و همسر
مهدی مجتبایی متولد 1360 از تهران،آهنگساز و خواننده آهنگ معروف زمستون خدا می باشد،وی به تازگی آلبومی تحت عنوان خطای دید روانه بازار کرده است، او در سال 1394 با زهرا خارستانی که یکی از هنرمندان در حیطه ی بازیگری ست ازدواج کرده است،او دلیل کم کار بودنش در سالهای اخیر حساسیت زیاد در کار و ارائه کارهای خاص می داند،برای این زوج هنری آروزی موفقیت و سربلندی داریم
خانه ادل بی شک با ذوق و شوق هنری مختص این خواننده محبوب و مشهور ساخته شده است. ادل خواننده و ترانه سرای بریتانیایی توانست با انتشار  اولین آلبوم خود به شهرت جهانی دست پیدا کند. ادل در شمال لندن به دنیا آمد و با گروهی به نام ادویه با ۵ عضو آشنا شد و از هم آنجا کار هنری خود در زمینه موسیقی را به شکل جدید آغاز کرد. در سال ۲۰۰۸ اولین آلبوم وی که بسیار مورد استقبال قرار گرفت منتشر شد. بدون تردید خواننده ای با این همه استعداد خانه ای قصر گونه و رؤیایی ر
مهدی مجتبایی و همسر
مهدی مجتبایی متولد 1360 از تهران،آهنگساز و خواننده آهنگ معروف زمستون خدا می باشد،وی به تازگی آلبومی تحت عنوان خطای دید روانه بازار کرده است، او در سال 1394 با زهرا خارستانی که یکی از هنرمندان در حیطه ی بازیگری ست ازدواج کرده است،او دلیل کم کار بودنش در سالهای اخیر حساسیت زیاد در کار و ارائه کارهای خاص می داند،برای این زوج هنری آروزی موفقیت و سربلندی داریم
گروه موسیقی کامکارها در سال ۱۳۴۴ برای نخستین بار در سنندج، به عنوان گروهی خانوادگی به سرپرستی حسن کامکار (ویلن) و عضویت هوشنگ (آکاردئون)، بیژن (خواننده)، پشنگ (سنتور)، قشنگ (خواننده و ویلن) و ارژنگ (تمبک)
تشکیل شد و برنامه‌های متعددی را در باشگاه افسران، مدارس و تالارهای شهر
سنندج اجرا کرد. کامکارها اوّلین تمرینات خود را شب‌ها در کنار حوض کوچک
حیاط منزل شان انجام می‌دادند. با بزرگ شدن فرزندان، به تدریج این گروه
موسیقی متکامل‌تر شد، از نظر
در این مطلب قصد دارم به بیوگرافی یک از خوانندگان جوان و با استعداد کشورمان یعنی مهدی دارابی بپردازیم و در ادامه هم به معرفی آهنگ ها و موزیک ویدیو های منتشر شده از این خواننده معروف بپردازیم.امیدوارم از این مطلب لذت ببرید.
بیوگرافی مهدی دارابی خواننده گروه هوروش
مهدی دارابی متولد 17 مرداد 1372  و اهل تهران است یکی از خوانندگان موسیقی پاپ ایرانی و همچنین خواننده اصلی گروه هوروش بند به همراه آهنگساز مسعود جهانی است.مهدی دارابی بدنیا آمده و بزرگ
در اینبخش بیوگرافی شهاب مظفری خواننده مشهور کشورمان را مرور میکنیم. شهاب مظفری چند وقت پیش دچار حمله قلبی شد اما خوشبختانه اتفاق جدی برای او رخ نداد. شهاب مظفری حرفه موسیقی را از کودکی شروع کرده ودر سال 96 و با انتشار گسترده فعالیت هـای خود خیلی زود بـه شهرت رسید، امروز از 0 تا 100 با این خواننده پرطرفدار آشنا می شویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.
ادامه مطلب
خیلی وقته عاشقانه کمتر می‌نویسم. بنا به دلایل مختلفی که یکشون تصورات خودم از سلیقه خواننده هاست. آره میدونم که اشتباه هست داشتن همچین تصوری، اما خب نمیشه نداشت. درسته یک نویسنده باید روش خودش رو داشته باشه، برای خودش و از وجودش بنویسه تا خواننده رو جذب کنه، باز هم نمیشه حس مسئولیتی در برابر خستگی کسی که تو رو میخونه نادیده گرفت. گاهی یکی از دوستان خوبم مهدیه، میگه مثل قدیما بنویس. با دلت بنویس و از عاشقانه‌های زندگی بگو. که من میترسم کسی حوص
دوره آموزشی دوره امر به معروف و نهی از منکر با همکاری کانون بسیج فرهنگیان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سیرم با شرایط زیر برگزار می گردد:1- نام دوره :دوره امر به معروف و نهی از منکر2- کد دوره : 925037323- ساعت دوره : 6 ساعت4- نوع دوره :حضوری5- ویژگی دوره : تخصصی6- فراگیران : اعضای کانون بسیج فرهنگیان7- تاریخ برگزاری دوره : 1398/08/308- ساعت :   8 الی 139- مکان برگزاری دوره : دبیرستان نیرومند
مایکل جکسون خواننده معروف حدود یک دهه است که فوت کرده است. لوازم شخصی جکسون توسط دیلیو در طول همکاری با او جمع آوری شده است. جوراب های مایکل جکسون پنجاه مورد از لوازم دیگر او با قیمت چند میلیون دلاری طی روزهای آینده در حراج به فروش خواهد رسید. در قسمت زیر تصاویر جوراب مایکل جکسون را قرار داده ایم. برای دیدن این تصاویر جالب ما را در سایت نیک صالحی دنبال کنید.

ادامه مطلب
بیوگرافی کوان مینا

کوان مینا Kwon Mina بازیگر و خواننده زن کره جنوبی در ۲۱ سپتامبر ۱۹۹۳ میلادی در بوسان کره جنوبی متولد شده است.
نام اصلی: کوان مینازمینه فعالیت: سینماتولد: ۲۱ سپتامبر ۱۹۹۳بوسان، کرهٔ جنوبیملیت:کره‌ایپیشه: بازیگر و خوانندهسال‌های فعالیت: ۲۰۱۲-تاکنون
 مینا کوان در گروه موسیقی AOA به خوانندگی مشغول است. در سال ۲۰۱۳ نیز با حضور در برنامه ویژه نوجوانان رسما وارد عرصه بازیگری شد و با سریال آخر هفته ای مزرعه مدرن در کره جنوبی به شهرت
ستاره‌ای متولد شده ، یک فیلم در سبک موسیقی و ماجرایی به کارگردانی و نویسندگی بردلی کوپر محصول سال ۲۰۱۸ می‎باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، یک خواننده‎ی مشهور به نام جک مین در حالی که خود دارای مشکلات فراوانی است و زندگیش در مسیر سراشیبی قرار دارد ، به یک خواننده‎ی جوان کمک می‎کند تا در مسیری درست قرار بگیرد و…
ادامه مطلب
گروه موسیقی کامکارها در سال ۱۳۴۴ برای نخستین بار در سنندج، به عنوان گروهی خانوادگی به سرپرستی حسن کامکار (ویلن) و عضویت هوشنگ (آکاردئون)، بیژن (خواننده)، پشنگ (سنتور)، قشنگ (خواننده و ویلن) و ارژنگ (تمبک)
تشکیل شد و برنامه‌های متعددی را در باشگاه افسران، مدارس و تالارهای شهر
سنندج اجرا کرد. کامکارها اوّلین تمرینات خود را شب‌ها در کنار حوض کوچک
حیاط منزل شان انجام می‌دادند. با بزرگ شدن فرزندان، به تدریج این گروه
موسیقی متکامل‌تر شد، از نظر
نام اصلی: بهزاد داورپناه
نام مستعار: بهزاد لیتو
تولد: ۵ اسفند ۱۳۷۰  (۲۴ فوریهٔ ۱۹۹۲) اصفهان ، ایران
سبک‌(ها): رپ، هیپ هاپ
ساز(ها): پیانو، بیت باکس
سال‌های فعالیت: ۱۳۸۷-اکنون

بهزاد داورپناه معروف به بهزاد لِیتو (متولد ۵ اسفند ۱۳۷۰ در اصفهان) خواننده، ترانه‌سرای و آهنگساز هیپ هاپ و ساکن دبی است. او خواننده هیپ هاپ و رپ است. وی تا ۱۶ سالگی در تهران زندگی کرد و پس از آن به دبی رفت. بهزاد لیتو در ابتدا با عضویت در گروه پایدار شناخته شد و پس از آن تک
توی این چند روزی که در خودقرنطینگی گذران عمر می‌کردم، اقیانوس تلگرام و یوتیوب و رِدیت و... رو زیر و رو می‌کردم که سادِنلی! (Sudennly) به اسم «بیلی آیلیش» (Billie Eilish) برخوردم؛ کسی که اسم‌ش گویا سوژه خنده‌ست توی اینترنت (هنوز هم نمی‌دونم چرا!) و اتفاقاً هم یک خواننده پرطرفدار آمریکایی توی سبک پاپ هست و باز هم اتفاقاً به تاریخ شمسی می‌شه همون دهه هشتادی خودمون! :)
من معمولاً اصلاً آهنگی که خواننده داشته باشه گوش نمی‌دم، چه برسه به سبک پاپ و مخصوصاً خو
Sera Tokdemir در تاریخ 11 اوریل 1981 در مرسین ترک به دنیا امد.او فرزندی به نام بوران گنجر دارد و او در سریال های ترکیه ای ایفای نقش داشته است.که در این پست اهنگ جدید این خواننده محبوب و دوس داشتنی ترکیه ای و هم چنین متن و ترجمه اهنگ Bir Gunde از این خواننده زیبا را خواهیم داشت. تلفظ فارسی اسم این بازیگر و خواننده سرا توکدمیر می باشد.
برای دانلود اهنگ Sera Tokdemir میتوانید با کیفیت 128 و 320 به شرح زیر روی هر کدام که خواستید کلیک کرده و دانلود فرمایید و...
منبع: پرشین
توصیف روایات از کارکردها و ضرورت های امر به معروف و نهی
از منکر، به واقع انسان را در سر جای خود میخ کوب می کند و انسان را متعجبانه به
فکر فرو می برد که آیا ارزشی والاتر و بالاتر از این در دین وجود دارد؟ کسی که امر
به معروف و نهی از منکر می کند، جاشین خدا و پیامبر او در روی زمین است. تمام
کارهای نیک از جمله جهاد در مقابل امر به معروف و نهی از منکر، همچون آب دهان در
برابر دریای پهناور معرفی شده است. از رسول خدا روایت شده است که کسانی هستند که
نه پیام

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها